Aktualności

Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji na studia podyplomowe "Zarządzanie i organizacja w pielęgniarstwie" - edycja I. Aplikacje w systemie IRK można składać do 1 października 2023 r.

Gorąco zachęcamy do kontaktu w razie dodatkowych pytań!

Link do systemu rekrutacyjnego: https://ckp.rekrutacja.wum.edu.pl/irk/irk/strony/rejestracjakandydata.h…

Szczegółowe informacje dotyczące studiów: https://ckp.wum.edu.pl/content/zarzadzanie-i-organizacja-w-pielegniarst….

Program studiów skupia się na przygotowaniu farmaceutów do kompleksowej opieki zgodnej z ustawą o zawodzie farmaceuty. Zdobędziesz praktyczne umiejętności w obszarze przeglądów lekowych, planowania opieki i prowadzenia edukacji zdrowotnej.

“Profesjonalna opieka farmaceutyczna” wyposaży Cię w kompetencje niezbędne do skutecznej współpracy z pacjentami i lekarzami oraz umiejętność oceny farmakoterapii. Dołącz do programu i rozwijaj swoją wiedzę farmaceutyczną!

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij w podany link:

https://ckp.wum.edu.pl/content/profesjonalna-opieka-farmaceutyczna

Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji na studia podyplomowe "Prawo medyczne w ochronie zdrowia" - edycja IV. Aplikacje w systemie IRK można składać do 1 października 2023 br. Start zajęć planowany jest w listopadzie br. Gorąco zachęcamy do kontaktu w razie dodatkowych pytań!

Link do systemu rekrutacyjnego: https://ckp.rekrutacja.wum.edu.pl/irk/irk/strony/rejestracjakandydata.h…

Szczegółowe informacje dotyczące studiów: https://ckp.wum.edu.pl/content/prawo-medyczne-w-ochronie-zdrowia

W konkursie "Perspektywy Medycyny" 2022, w kategorii "Nowoczesna edukacja medyczna", nagrodę zdobyły studia Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia. To prestiżowe wyróżnienie, które odebrali Rektor SGH - prof. Piotr Wachowiak i Rektor WUM - prof. Zbigniew Gaciong, podkreśla wysoki poziom i innowacyjność programu, który łączy w sobie nauki zarządzania z medycyną, stawiając na praktyczne rozwiązania i najnowsze osiągnięcia w dziedzinie edukacji medycznej. Nagroda ta potwierdza zaangażowanie twórców programu i kierownictwa - Moniki Raulinajtys-Grzybek oraz Artura Białoszewskiego, w dążenie do doskonalenia procesów kształcenia oraz przyczynia się do promowania nowoczesnych metod nauczania w medycynie.

17 kwietnia miała miejsce ceremonia przyznania nagród w ramach 2. edycji konkursu „Perspektywy Medycyny” 2022. Jego głównym celem jest wyróżnianie ekspertów, liderów oraz zespołów angażujących się w podnoszenie jakości polskiej medycyny, wspieranie pozytywnych przemian w ochronie zdrowia w kraju, ulepszanie opieki medycznej oraz propagowanie postaw prozdrowotnych.
W konkursie zgłoszono dziesiątki kandydatur, projektów oraz programów. Kapituła konkursu oceniała osiągnięcia uczestników pod kątem wprowadzania innowacyjnych koncepcji, nowych metod diagnostycznych i terapeutycznych, które przyczyniają się do wzrostu poziomu ochrony zdrowia.

 

Zapraszamy do rekrutacji na VI edycję wszystkie osoby, które już pracują w branży medycznej i chcą rozwinąć swoją wiedzę oraz umiejętności. Więcej na: https://sghwummba.wum.edu.pl/

 

Zapraszamy do składania dokumentów na XV edycję studiów podyplomowych "Metodologia badań klinicznych".

Rejestracja na studia jest dostępna pod tym linkiem: https://ckp.rekrutacja.wum.edu.pl/irk/irk/strony/logowaniekandydat.html.

Zapisów można dokonywać do 17 września 2023 r.

Szczegółowe informacje dotyczące studiów znajdują się w zakładce Oferta - Studia podyplomowe - Metodologia Badań Klinicznych.