Aktualności

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, która swoją tematyką obejmie ważne obszary zarządzania w ochronie zdrowia (zarządzanie kapitałem ludzkim, innowacje w ochronie zdrowia, marketing i komunikacja w ochronie zdrowia, ekonomia ochrony zdrowia, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie strategiczne, zarządzanie finansami, autoprezentacja i kontakt z mediami). Sesje i warsztaty poprowadzą wyśmienici wykładowcy Programu Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia oraz zaproszeni goście.

Wydarzenie to kierujemy do wszystkich zainteresowanych doskonaleniem się w obszarze zarządzania w ochronie zdrowia, w szczególności kadrę menedżerską w instytucjach/firmach związanych z szeroko pojętą ochroną zdrowia. Zapraszamy słuchaczy i absolwentów Programu Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia, ale także osoby, które planują podjęcie kształcenia podyplomowego w WUM i SGH.

Tytuł: Konferencja „Doskonałość Badawcza w Szkoleniu Podyplomowym (DBSP)”

Termin: 25-26 listopada 2022 r. (w piątek w godzinach 13.00-20.30 i w sobotę w godzinach 8.30-14.00).
Miejsce: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – budynek C (al. Niepodległości 128)
Koszt: 200 zł
Limit miejsc: 100 (w tym dodatkowe limity na poszczególne warsztaty – obowiązuje kolejność zgłoszeń)
Obowiązkowa rejestracja online: https://sghwummba.wum.edu.pl/doskonalosc-badawcza-w-szkoleniu-podyplomowym-dbsp/

zaproszenie Kon

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do składania aplikacji na studia podyplomowe OTM. Termin składania dokumentów to 11 grudnia br. Start I edycji planowany jest w lutym 2023 r.

Gościnnym wykładowcą będzie Profesor Bohdan W. Oppenheim PhD, założyciel i dyrektor unikalnego i nowatorskiego podyplomowego programu z dziedziny Inżynierii Systemów w Służbie Zdrowia na uniwersytecie LMU w Los Angeles, Kalifornia. Profesor Oppenheim wygłosi po polsku wykład „Proces Poprawy LHSE oparty na Lean i Inżynierii Systemów w Służbie Zdrowia”. 

Link do systemu rekrutacyjnego: https://ckp.rekrutacja.wum.edu.pl/irk/irk/strony/rejestracjakandydata.h…

Szczegółowe informacje o studiach: https://ckp.wum.edu.pl/content/ocena-technologii-medycznych-marketing-i…

Facebook: https://www.facebook.com/OcenaTechnologiiMedycznych


Dla kogo studia OTM?

Na studia podyplomowe OTM mogą aplikować absolwenci studiów I lub II stopnia, lub jednolitych studiów magisterskich takich kierunków jak:

  1. Medycyna, farmacja, inżynieria biomedyczna, informatyka, zarządzanie opieką zdrowotną, zdrowie publiczne lub kierunki pokrewne takie jak: organizacja
    i ekonomika ochrony zdrowia, biotechnologia medyczna, analityka medyczna;
  2. statystyka lub kierunki pokrewne takie jak: matematyka, analiza danych, matematyka stosowana, matematyka
    w finansach;
  3. ekonomia lub kierunki pokrewne takie jak: ekonometria, kierunek ekonomiczno-prawny, metody ilościowe
    w ekonomii.

Studia podyplomowe Ocena Technologii Medycznych, Marketing I Prawo Farmaceutyczne trwają 2 semestry (204 godz.), są realizowane w języku polskim w trybie weekendowym (sobota/niedziela), przeznaczone dla osób z wyższym wykształceniem pracujących lub planujących pracę w sektorze farmaceutycznym oraz instytucjach opieki zdrowotnej.

Na studiach podyplomowych zajęcia prowadzą zarówno naukowcy WUM oraz innych uczelni, jak i zewnętrzni eksperci w dziedzinie HTA, od których można czerpać praktyczną wiedzę na temat pracy w sektorze ochrony zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji na studia podyplomowe "Prawo medyczne w ochronie zdrowia" - edycja III. Aplikacje w systemie IRK można składać do 2 listopada br. Start zajęć to 5 listopada br. Gorąco zachęcamy do kontaktu w razie dodatkowych pytań!

 

Link do systemu rekrutacyjnego: https://ckp.rekrutacja.wum.edu.pl/irk/irk/strony/rejestracjakandydata.h…

Szczegółowe informacje dotyczące studiów: https://ckp.wum.edu.pl/content/prawo-medyczne-w-ochronie-zdrowia

Dziekanat CKP nieczynny
     14.06.2022

Uprzejmie informujemy, że w dniu 17 czerwca br. Dziekanat CKP będzie nieczynny. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Trwa rekrutacja na V edycję studiów podyplomowych "SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia" organizowanych przez CKP WUM i SGH. Szczegółowe informacje o studiach znajdują się pod adresem: https://sghwummba.wum.edu.pl/.

Zapraszamy także do śledzenia nas na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sgh-wum-mba-w-ochronie-zdrowia/posts/?feedView=all

Start studiów zaplanowany jest na 23 września 2022 r.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!