Studia OTM z gościnnym wykładem Profesora W. Oppenheima - rekrutacja na I edycję trwa!

04.10.2022

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do składania aplikacji na studia podyplomowe OTM. Termin składania dokumentów to 11 grudnia br. Start I edycji planowany jest w lutym 2023 r.

Gościnnym wykładowcą będzie Profesor Bohdan W. Oppenheim PhD, założyciel i dyrektor unikalnego i nowatorskiego podyplomowego programu z dziedziny Inżynierii Systemów w Służbie Zdrowia na uniwersytecie LMU w Los Angeles, Kalifornia. Profesor Oppenheim wygłosi po polsku wykład „Proces Poprawy LHSE oparty na Lean i Inżynierii Systemów w Służbie Zdrowia”. 

Link do systemu rekrutacyjnego: https://ckp.rekrutacja.wum.edu.pl/irk/irk/strony/rejestracjakandydata.h…

Szczegółowe informacje o studiach: https://ckp.wum.edu.pl/content/ocena-technologii-medycznych-marketing-i…

Facebook: https://www.facebook.com/OcenaTechnologiiMedycznych


Dla kogo studia OTM?

Na studia podyplomowe OTM mogą aplikować absolwenci studiów I lub II stopnia, lub jednolitych studiów magisterskich takich kierunków jak:

  1. Medycyna, farmacja, inżynieria biomedyczna, informatyka, zarządzanie opieką zdrowotną, zdrowie publiczne lub kierunki pokrewne takie jak: organizacja
    i ekonomika ochrony zdrowia, biotechnologia medyczna, analityka medyczna;
  2. statystyka lub kierunki pokrewne takie jak: matematyka, analiza danych, matematyka stosowana, matematyka
    w finansach;
  3. ekonomia lub kierunki pokrewne takie jak: ekonometria, kierunek ekonomiczno-prawny, metody ilościowe
    w ekonomii.

Studia podyplomowe Ocena Technologii Medycznych, Marketing I Prawo Farmaceutyczne trwają 2 semestry (204 godz.), są realizowane w języku polskim w trybie weekendowym (sobota/niedziela), przeznaczone dla osób z wyższym wykształceniem pracujących lub planujących pracę w sektorze farmaceutycznym oraz instytucjach opieki zdrowotnej.

Na studiach podyplomowych zajęcia prowadzą zarówno naukowcy WUM oraz innych uczelni, jak i zewnętrzni eksperci w dziedzinie HTA, od których można czerpać praktyczną wiedzę na temat pracy w sektorze ochrony zdrowia.