Zapraszamy na Konferencję "Doskonałość Badawcza w Szkoleniu Podyplomowym (DBSP)" - 25-26 listopada 2022

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, która swoją tematyką obejmie ważne obszary zarządzania w ochronie zdrowia (zarządzanie kapitałem ludzkim, innowacje w ochronie zdrowia, marketing i komunikacja w ochronie zdrowia, ekonomia ochrony zdrowia, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie strategiczne, zarządzanie finansami, autoprezentacja i kontakt z mediami). Sesje i warsztaty poprowadzą wyśmienici wykładowcy Programu Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia oraz zaproszeni goście.

Wydarzenie to kierujemy do wszystkich zainteresowanych doskonaleniem się w obszarze zarządzania w ochronie zdrowia, w szczególności kadrę menedżerską w instytucjach/firmach związanych z szeroko pojętą ochroną zdrowia. Zapraszamy słuchaczy i absolwentów Programu Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia, ale także osoby, które planują podjęcie kształcenia podyplomowego w WUM i SGH.

Tytuł: Konferencja „Doskonałość Badawcza w Szkoleniu Podyplomowym (DBSP)”

Termin: 25-26 listopada 2022 r. (w piątek w godzinach 13.00-20.30 i w sobotę w godzinach 8.30-14.00).
Miejsce: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – budynek C (al. Niepodległości 128)
Koszt: 200 zł
Limit miejsc: 100 (w tym dodatkowe limity na poszczególne warsztaty – obowiązuje kolejność zgłoszeń)
Obowiązkowa rejestracja online: https://sghwummba.wum.edu.pl/doskonalosc-badawcza-w-szkoleniu-podyplomowym-dbsp/