Aktualności

Zapraszamy lekarzy z prawem wykonywania zawodu do składania dokumentów na X edycję studiów podyplomowych "Medycyna estetyczna". Rejestracja na studia jest dostępna pod tym linkiem: https://ckp.rekrutacja.wum.edu.pl/irk/irk/strony/rejestracjakandydata.h…. Zapisy będą trwać do 14 stycznia 2022 r. Proces rekrutacji obejmuje także rozmowę kwalifikacyjną (o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń). Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy pod adres: http://ckp.wum.edu.pl/content/medycyna-estetyczna;

Koszt studiów to 33 000 zł (istnieje możliwość płatności w ratach).

 

 

Ruszyła rekrutacja na III edycję studiów podyplomowych "Antybiotyki i zarządzanie lekiem przeciwdrobnoustrojowym – antibiotic stewardship" organizowanych przez CKP WUM i MCKP UJ. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: http://ckp.wum.edu.pl/content/antybiotyki-i-zarzadzanie-lekiem-przeciwd…. Rozpoczęcie studiów planowane jest w październiku 2021 r. Serdecznie zapraszamy do zapisów (rekrutację prowadzi MCKP UJ). 

Zapraszamy do składania dokumentów na III edycję studiów podyplomowych "Prawo medyczne w ochronie zdrowia". Rejestracja na studia jest dostępna pod tym linkiem: https://ckp.rekrutacja.wum.edu.pl/irk/irk/strony/rejestracjakandydata.h…. Zapisów można dokonywać do 9 stycznia 2022 r. Szczegółowe informacje dotyczące studiów znajdują się w zakładce Oferta - Studia podyplomowe: http://ckp.wum.edu.pl/content/prawo-medyczne-w-ochronie-zdrowia. 

Komunikat nr 17 JM Rektora WUM
     01.04.2020

Szanowni Państwo, 

Prosimy o zapoznanie się z Komunikatem nr 17 JM Rektora WUM z dnia 01.06.2020 r. w sprawie odroczenia płatności za niektóre kierunki studiów podyplomowych.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 49/2020 Rektora WUM z 13 marca br., pracownicy Centrum Kształcenia Podyplomowego będą wykonywać pracę w formie zdalnej. Pracownicy dostępni są poprzez kontakt e-mail oraz na numery telefonów podane w zakładce KONTAKT.