Aktualności

Komunikat nr 17 JM Rektora WUM
     01.04.2020

Szanowni Państwo, 

Prosimy o zapoznanie się z Komunikatem nr 17 JM Rektora WUM z dnia 01.06.2020 r. w sprawie odroczenia płatności za niektóre kierunki studiów podyplomowych.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 49/2020 Rektora WUM z 13 marca br., pracownicy Centrum Kształcenia Podyplomowego będą wykonywać pracę w formie zdalnej. Pracownicy dostępni są poprzez kontakt e-mail oraz na numery telefonów podane w zakładce KONTAKT.

Już 28 lutego rozpocznie się kolejna, trzecia edycja studiów podyplomowych SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia. Zapraszamy do obejrzenia filmu o tym dlaczego warto wziąć w nich udział - opowiada prof. Bolesław Samoliński - Zastępca Przewodniczącego Rady Uczelni WUM: http://www.wum.edu.pl/node/13965

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu dostępną na stronie gównej WUM pod adresem: http://www.wum.edu.pl/node/13762

Uprzejmie informujemy, że w dniach 23-27 grudnia br. Dziekanat CKP będzie nieczynny. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i życzymy zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.