Psychoterapia behawioralno-poznawcza w leczeniu zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży

Kierownik naukowy
Dr hab. n. med. Anita Bryńska
Kierownik organizacyjny
Danuta Glen
Kierownik organizacyjny
Danuta Glen
Termin I
19 - 23 grudnia 2016 r.
Maksymalna liczba uczestników (w jednym terminie)
Nazwa jednostki
Klinika Psychiatrii Wieku Rozwojowego
Zgłoszenie na kurs
Formularz elektroniczny

Zasady kwalifikacji na kurs

1. Kwalifikacje przeprowadzane są przez Centrum Kształcenia Podyplomowego mniej więcej na 2 miesiące przed kursem. Wszystkie osoby, które zgłosiły chęć uczestnictwa w kursie otrzymają decyzję kwalifikacyjną drogą mailową.
  2. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń: 2 miesiące przed kursem. Po tym terminie rekrutacja zostaje zamknięta.
  3. Rezygnację z udziału w szkoleniu należy zgłosić mailowo (na adres: ckp@wum.edu.pl) nie później niż 3 dni przed kursem.
  4. Telefoniczne informacje dotyczące kursów do specjalizacji udzielane są tylko w godzinach 10.00-14.00 od poniedziałku do piątku.

Kwalifikacje prowadzone przez Kliniki WUM

W przypadku przyjmowania zgłoszeń przez Kliniki WUM prosimy o pobranie i wypełnienie karty zgłoszeniowej  [pobierz plik]