Podstawy diagnostyki i leczenie w chirurgii stomatologicznej

Kierownik naukowy
Prof. dr hab. Andrzej Wojtowicz
Termin I
24 października - 22 listopada 2016 r.
Nazwa jednostki
Zakład Chirurgii Stomatologicznej
Adres jednostki
ul. Nowogrodzka 59, 02-006 Warszawa, pawilon 11 B
Telefon/fax jednostki
22 502-21-53
Zgłoszenie na kurs

Formularz zgłoszeniowy - karta zgłoszenia

Zgłoszenie na kurs - adres

ul. Nowogrodzka 59, 02-006 Warszawa, pawilon 11 B

Zgłoszenie na kurs - email
beata.krawczyk@dzieciatkajezus.pl
Zgłoszenie na kurs - telefon
fax: 22 502-21-53

Zasady kwalifikacji na kurs

1. Kwalifikacje przeprowadzane są przez Centrum Kształcenia Podyplomowego mniej więcej na 2 miesiące przed kursem. Wszystkie osoby, które zgłosiły chęć uczestnictwa w kursie otrzymają decyzję kwalifikacyjną drogą mailową.
  2. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń: 2 miesiące przed kursem. Po tym terminie rekrutacja zostaje zamknięta.
  3. Rezygnację z udziału w szkoleniu należy zgłosić mailowo (na adres: ckp@wum.edu.pl) nie później niż 3 dni przed kursem.
  4. Telefoniczne informacje dotyczące kursów do specjalizacji udzielane są tylko w godzinach 10.00-14.00 od poniedziałku do piątku.

Kwalifikacje prowadzone przez Kliniki WUM

W przypadku przyjmowania zgłoszeń przez Kliniki WUM prosimy o pobranie i wypełnienie karty zgłoszeniowej  [pobierz plik]