Inwestycja w przyszłość

Kształcenie podyplomowe w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym
- inwestycją w przyszłość
prof. Bolesław Samoliński - Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego


W dobie globalizacji myśli naukowej i technicznej oraz rozwoju nowych technologii nikt nie polemizuje ze stwierdzeniem, że warto kształcić się ustawicznie. Pytanie nie brzmi „czy warto” tylko „gdzie warto”. Oczywiście, tak jak w przypadku każdej ważnej życiowej decyzji, która skutkuje naszym zaangażowaniem naukowym, czasowym i finansowym, należy dokonać właściwego wyboru.

Medycyna jest jedną z tych dziedzin, w których głęboka wiedza teoretyczna musi iść w parze z praktyką i doświadczeniem, dlatego konieczne jest ustawiczne pogłębianie kompetencji. Aby zrealizować ten cel należy spośród możliwości, które oferuje rynek edukacyjny w Polsce, wybrać te najlepsze. Powinni o tym pamiętać wszyscy, którzy wybierają tę ścieżkę kariery zawodowej.

W Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uczymy tego w czym jesteśmy najlepsi. Nasza oferta może być kojarzona z edukacją dedykowaną wyłącznie dla lekarzy, lekarzy dentystów czy farmaceutów. Faktycznie spełniamy tę misję przy zachowaniu najwyższych standardów poprzez realizację ponad 400 kursów do specjalizacji rocznie oraz studia podyplomowe np. z medycyny estetycznej. Warto jednak dodać, że kształcimy również osoby zaangażowane w badania kliniczne, pracujące na różnych stanowiskach w firmach farmaceutycznych, firmach CRO, ośrodkach badań, dietetyków, psychologów, czy specjalistów zaangażowanych w proces oceny ryzyka ubezpieczeniowego i likwidacji świadczeń. Niezwykle istotnym obszarem kształcenia jest również prawo medyczne oraz zarządzanie w ochronie zdrowia, które szczególnie kierujemy do menagementu. W tym celu wykorzystujemy znakomite know-how Uczelni, zatrudniamy doskonałą kadrę dydaktyczną, która poza rzetelnym doświadczeniem naukowym i kwalifikacjami akademickimi, posiada realną wiedzą praktyczną. Zaangażowanie profesjonalistów w proces edukacyjny skutkuje bardzo dobrą oceną prowadzonych przez nas kierunków studiów.

Naszym atutem jest także Dziekanat, w którym służymy życzliwą i profesjonalną pomocą naszym słuchaczom w zakresie wszelkich spraw organizacyjnych i informacyjnych.

Potwierdzeniem tych słów jest zarówno duże zainteresowanie naszymi studiami i kursami, jak również świetne opinie wystawiane nam przez absolwentów, którzy poza jakością kształcenia i prestiżem, doceniają networking, czyli możliwość budowania zawodowej sieci kontaktów, którą zyskują w trakcie prowadzonych przez nas zajęć.

Inwestujemy w przyszłość rozwijając nowe kierunki studiów i partnerstwa w tym zakresie. Przykładem takich działań są studia MBA w ochronie zdrowie z wykładowcami np. ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, z Uniwersytetu Warszawskiego itp.

Możliwości mamy wiele, zatem serdecznie zapraszamy Państwa do wyboru naszej oferty.

                                                                                      

                                                                                                    prof. dr hab. med. Bolesław Samoliński

                                                                                                              

                                                                                             
                                                                         

Zapisz

Zapisz

Zapisz